אודות

D Web Boutique היא חברה צעירה המתמחה במתן מגוון שירותים בתחום האינטרנט ומערכות המידע ללקוחות עיסקיים ופרטיים.

החברה הוקמה ע"י דנה מוזס מעצבת ומתכנתת אתרים ואפליקציות בסביבת אינטרנט משנת 1999. לאורך השנים צברה דנה ניסיון ייחודי לרוחב כל סוגי הפיתוח בסביבת אינטרנט, עיצוב אתרים, ניהול פרויקטים מורכבים והדרכת תוכנות. הידע והניסיון הייחודיים של דנה מאפשרים לחברה לתת חליפת שירותי עיצוב ופיתוח ללקוחות גדולים וקטנים משלב הרעיון ועד למסירת העבודה ללקוח.

החברה מלווה את הלקוח באופן צמוד משלב בניית הרעיון, איפיון המערכת, בניית קונספט עיצובי גורף (כולל כל עבודות הדפוס), פיתוח ובניית האתר והאפליקציות שבו מסירת העבודה ללקוח כשהיא בדוקה ויציבה על שרתי החברה והדרכת הלקוח ועובדיו.

השירות כולל הבנה והתאמה אישית של צרכי הלקוח ותקציב הלקוח, ייעוץ וליווי מלא לאורך כל תהליך תכנון, אפיון, ניתוח, UI, עיצוב והביצוע של האתר.

"לאורך כל שנות עבודתי בתחום האינטרנט והטכנולוגיה עמד מולי החזון של פתיחת בוטיק איכותי לפתרונות ושירותי עיצוב ובניית אתרים בסביבת אינטרנט. בוטיק שיתן דגש על צרכיי הלקוח, יחס אישי, תפירת פתרונות מותאמים בדיוק לכל לקוח ואיכות איכות איכות.

כעת, כאם לשלושה ילדים החלטתי לממש את החלום לאחר שצברתי ניסיון רב ומקצועי כשכירה בחברות גדולות: גילת רשתות לווין ובבנק הפועלים.

היתרון שלי הוא היכולת לשלב, בניית אתר מקצועי עם עיצוב ומבנה אופטימאלי, לחוויית גלישה נעימה למשתמשים ולמנועי חיפוש.

צברתי המון ניסיון וידע בניתוח מערכות, בניהול ובניית אתרים מקצועיים, בניתוח ממשקי משתמש UI, עיצוב גרפי לדפוס ולאינטרנט, קידום אתרים SEO בעיקר ב Google תוך הבנה עמוקה ושימוש בכלים של Google.

בנוסף, יש לי ניסיון רב בהדרכה אישית וקבוצתית כולל כתיבת חומרי לימוד לקורסים במגוון נושאים בהם אני מתמחה."


דנה מוזס, מנכ"ל ובעלים

קצת על הטכנולוגיות שאנו משתמשים בהן:
אפשרות של הקמת אתר בפלטפורמת UNIX להוזלת עלויות אחסון, אפשרות להקים ולעצב אתר מבוסס מערכות ניהול חינמיות כמו ג'ומלה (Joomla) וורדפרס (Wordpress) ועוד...

שפות תכנות: ASP.NET, C#, ,SQL Server PHP, ASP, XML, XPath ,XHTML, HTML, DHTML, JavaScript, CSS, Flash (AS).

ידע מעמיק בתוכנות: Office, Ms Project, Access, Visio, Visual studio,Flash , Photoshop, ImageReady, Freehand, Dreamweaver, Fireworks ועוד...

נשמח לעמוד לשירותך ולספק לכם את מוצרי האינטרנט ברמה והאיכות הטובים ביותר ובמחיר הוגן.

למידע נוסף צור קשר